Su kokiomis problemomis gali reikėti susidurti kelyje?

4 min read

Su kokiomis problemomis gali reikėti susidurti kelyje?

Išsiruošus į ilgą kelionę reikia nusiteikti, kad jos metu gali bet kas įvykti. Dažniausiai vairuotojai bijo, jog kelionės metu neleis padangą. Dėl to daugelis vairuotojų turi atsargines padangas. Tačiau reikia pripažinti, kad tik dalis vairuotojų, kurie turi pasiruošę atsargines padangas, žino, kaip jas pakeisti. Likusieji – tikisi, kad kas nors padės padangą pakeisti kelyje. Tačiau kas, jeigu padangą nuleidžia naktį ir aplinkui pravažiuoja tik keletas automobilių? Vargu, ar kuris nors išdrįs naktį sustoti ir padėti kitam vairuotojui. Kitas dalykas, dėl kurio kai kuriems tenka sustabdyti kelionę – baigiasi benzinas. Tai skamba juokingai, juk galima stebėti, kiek automobilis turi benzino ir paskaičiuoti, ar jo užteks kelionei. Jeigu ne, galima įdėti papildomą bakelį benzino į bagažinę ir išimti, kai jo reikės. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog ne kiekvienas žino, kiek kelionei prireiks benzino. Jeigu tai nepatyręs vairuotojas, tai nereikia stebėtis, kad benzinas baigėsi dar nepasiekus tikslo. Techninė pagalba kelyje ne tik gali pakeisti padangą, bet ir pripildyti automobilį benzinu. Kitas dalykas – automobilio gedimai. Jų išvengti sudėtinga, kartais kelionė sustoja dėl jų. Kaip elgtis tokiais atvejais? Kviesti pagalbą. Techninė pagalba kelyje sutvarkys gedimą, na, arba bent jau nutemps jūsų automobilį iki autoserviso. Kelyje susidurti galima su įvairiausiomis problemomis, todėl visada naudinga turėti techninės pagalbos kelyje kontaktus, jog gauti pagalbą bet kuriuo metu.

Kada techninė pagalba gali atsisakyti jums padėti?

Kartais techninė pagalba gali ir nepadėti:

  • Jeigu esate už kelių šimtų kilometrų nuo jų autoserviso, tuomet greičiausiai jie patars kreiptis kitur, kadangi toje vietovėje klientų neaptarnauja.
  • Tam tikrais atvejais tenka prašyti pagalbos, kurios autoservisas neteikia. Tokiais atvejais jie taip pat pasiūlys kreiptis kitur.
  • Kelyje problemos kyla ne tik su automobiliais, bet ir kitomis transporto priemonėmis. Prieš jiems atvykstant informuokite, kokia jūsų transporto priemonė ir pasiteiraukite, ar jie galės jums padėti.
  • Ne kiekvienas autoservisas dirba savaitgaliais, šventinėmis dienomis ir naktimis.
  • Techninė pagalba tam tikrais atvejais nesuteikiama, kadangi meistrai užimti ir negali atvykti. Na, arba reikės šiek tiek palaukti, kol jie atvyks.