Skolos išieškojimas savarankiškai ir su specialistų pagalba

4 min read

Su skolos išieškojimu kasdien susiduria nemaža dalis lietuvių. Tai išties nemaloni problema, kurią norima išspręsti kuo operatyviau. Vis dėlto, specialistai apgailestauja, kad apie skolų susigrąžinimą daugelis gyventojų nėra pakankamai informuoti. Dėl šios priežasties plinta klaidingi įsitikinimai ir mitai. Laikas kartui ir visiems laikams atsakyti į opų klausimą: kuo skiriasi skolos išieškojimas kliaunantis vien tik savo jėgomis ir kreipiantis pas profesionalius skolos išieškotojus? Palyginkime!

Skolos išieškojimas savarankiškai:

  • Sudėtinga nežinant procedūrų. Iš tiesų, skolos išieškojimas yra sudėtinga procedūra, kuri reikalauja teisinio išmanymo ir griežto visų reglamentų laikymosi. Daugelis žmonių nėra supažindinti su šiais procesais ir neturi ilgametės patirties dirbant su skolų atgavimu, todėl tai daryti savo jėgomis tiesiog per sunku.
  • Didesnė rizika Jums. Ne paslaptis, kad skolos atgavimas iš fizinio asmens yra sudėtingesnis procesas nei iš juridinio, pavyzdžiui, įstaigos ar verslo įmonės. Kartu tai siejasi su išaugusia įvairių konfliktų, ginčų rizika ir potencialiai nėra saugu Jums, todėl nerekomenduojama.
  • Mažesnė sėkmės tikimybę. Kaip minėta, nenusimanant skolos atgavimo procesuose, neturint reikiamų teisinių žinių ir kitų kriterijų, kuriais vadovaujasi profesionalios agentūros išieškant skolas, yra gerokai mažesnė tikimybę, kad savo paskolintus pinigus apskritai atgausite.

Skolos išieškojimas su profesionalų pagalba:

  • Daug skolos atgavimo metodų. Šiuolaikinės agentūros savo klientams siūlo ne vieną skolos atgavimo kelią. Galite rinktis iš tradicinio skolos išieškojimo, kai pinigus atgaunate po proceso arba net skolos pirkimo paslaugą: tokiu atveju skolą perleidžiate agentūrai ir atgaunate pinigus be streso!
  • Garantuota sėkmė. Statistika rodo, kad profesionalus skolos išieškojimas apsimoka. Jis yra gerokai sėkmingesnis ir atneša užsakovui pelningus rezultatus praktiškai visais atvejais. Būkite ramūs ir pasitikėkite patyrusiais kreditoriais, kurie pasirūpins, kad atgautumėte pinigus.
  • Procesai vyksta skaidriai ir greitai. Visos skolos išieškojimo procedūros, kai jas atlieka kvalifikuoti, atestuoti profesionalai, yra atliekamos laikantis būtinų teisinių procedūrų, todėl galite būti ramūs ir užtikrinti dėl skaidrumo. Profesionalai pasirūpins, kad skolas atgautumėte teisėtai ir be jokių pretenzijų.