Moteriški drabužiai: ką privalo turėti kiekviena žema mergina?

5 min read

Kai kurioms moterims ne taip pasisekė ir likimas nedovanojo aukšto ūgio. Aišku, kai kurie drabužiai gali atrodyti juokingai, bet pasirinkus tinkamus, net ir tokio mažo ūgio moterys gali atrodyti puikiai ir tai duoti didesnio pasitikėjimo savimi. Tad šis straipsnis skirtas toms moterims, kurios nėra aukštos ir sunkiai atranda tai, kas joms tinka.

Džinsai

Kiekviena žema mergina turi turėti juodus aptemptus džinsus. Jie vizualiai prailgins kojas ir taip atrodysite šiek tiek aukštesnė. O jei prie jų avėsite ir aukštakulnius, tai patikėkite, tikrai neatrodysite tokia maža, kaip iš tikro yra. Tad tokį derinį galite vilkėti dažnai, taip vizualiai sukuriant aukštesnės merginos įvaizdį.

Sijonai

Žemoms moterims nepatartina dėvėti ilgus sijonus, nes tokio tipo sijonai dar labiau žemina jūsų ūgį. Tad jei bent vieną tokio tipo sijoną turite spintoje, galite jį išmesti ar kam nors atiduoti. Žemo ūgio moterims geriausia tinka neilgi platėjantys sijonai. Jie neturėtų būti visiškai trumpi, bet jų ilgis turėtų būti šiek tiek virš kelių.

Suknelės

Neaukštoms moterims vertėtų turėti sukneles su petnešėlėmis ir geriausia būtų, jeigu ji šiek tiek platėtų į apačią ir baigtųsi aukščiau kelių. Su tokio tipo suknele jūs atrodysite dar lieknesnė liemens srityje, o tai vizualiai jus paaukštins. Taip pat žemoms moterims tinka ir pieštuko formos suknelė, nes toks pasiuvimo modelis irgi šiek tiek prideda papildomų centimetrų ūgio. Tad išryškinkite savo privalumus ir taip galėsite bent jau šiek tiek paaukštinti save.

Megztinis

Dar vienas būdas, kaip galite save paaukštinti, tai yra dėvėti megztinius su aukštu kaklu. Kadangi kaklas bus aptemptas, tai jis vizualiai atrodys ilgesnis ir taip aukštins jūsų ūgį. Geriausias variantas, kurį galite pasirinkti, tai juodos spalvos prigludęs megztinis aukštu kaklu. O geriau venkite tokio tipo rudos spalvos megztinių, nes dažniausiai jie sendina.

Vertikalios juostos

Žemoms merginoms puikiai tinka drabužiai su vertikaliomis juostomis, nes jos prailgina kūną ir taip atrodote aukštesnė. Tačiau moteriški drabužiai su horizontaliomis linijomis dėkite kuo toliau į šalį, nes jos tik pastorins ir dar labiau padarys mažesnes, nei iš ties esate.

Šortai

Žemo ūgio moterys gali rinktis ir šortus, tačiau ne bet kokius. Jie turėtų būti aukštesniu liemeniu ir tas liemuo turėtų matytis, o nebūti paslėptas po megztiniu ar palaidine. Taip galėsite suskurti ilgesnių kojų įvaizdį ir save paaukštinti keliais centimetrais.