Šilumos siurbliai oras vanduo – ką reikia apie juos žinoti?

4 min read

Šilumos siurbliai oras vanduo tai modernūs, šiuolaikiniai įrenginiai, kurių dėka namai gali būti šilti. Jie ne tik gali norimas patalpas aprūpinti šiluma, bet ir turėti kitų teikiamų naudų. Jie pamažu vis labiau skverbiasi į aukščiausias pozicijas, nes visuomenė vis labiau supranta, kokią didelę naudą galima gauti iš jų. Tad šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie juos ir galbūt sužinosite įdomesnių faktų, kurių dar nesate girdėję.

Kokia yra įrenginio kaina?

Nustatytos vienos konkrečios kainos nėra, jos priklauso nuo daugelio šio įrenginio aspektų, tai yra gamintojo, papildomų funkcijų, galingumo, dydžio ir kt. Kadangi šilumos siurblius oras vanduo siūlo nemažas įmonių skaičius, tai yra kainos rinkoje gali būti labai konkurencingos. Kartais galima rasti geresnį variantą, kuriam tam tikru laikotarpiu yra taikoma nuolaida. Tad perkant internetu galite nesunkiai palyginti siūlomus variantus ir jų kainas ir taip išsirinkti variantą, kuris yra pats geriausias ir tinkamiausias jums.

Nesudėtingas montavimas

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šilumos siurbliai oras vanduo yra montuojami labai sudėtingai, tačiau taip nėra. Nors jų montavimas ir nėra toks sudėtingas, verčiau šį darbą reikėtų palikti specialistams. Ši sistema yra jungiama su namuose jau įrengta šilumos sistema, todėl tokiu būdu nereikalingi papildomi darbai, kad būtų galima prijungti šią šildymo sistemos variantą. Tad didelių darbų, kurie reikalautų daug papildomų išlaidų nereikės, todėl galite orientuotis panašiai tik į šilumos siurblio oras vanduo pirkimo kainą ir kainą, kurią reikės sumokėti specialistui už atliktus darbus.

Šilumos siurblio oras vanduo privalumai:

Pateikiame kelis šilumos siurblio oras vanduo privalumus:

  1. Galima sutaupyti nemažą energijos kiekį;
  2. Jo pagalba galima įkaitinti vandenį iki 65 laipsnių temperatūros;
  3. Galima rinktis iš įvairių dizainų;
  4. Prietaisą galima valdyti net nesant namuose;
  5. Veikia tyliai;
  6. Pasižymi aukštu efektyvumu.

 

Kur galima juos įsigyti?

Jų platus pasirinkimas leidžia pirkti juos fizinėse ir internetinėse parduotuvėse. Tad galite rinktis tokį variantą, kuris jums patogus. Aišku, galbūt internetu pirkti yra šiek tiek patogiau, nes nereikia važinėti į parduotuves, stovėti eilėse. Vienu kartu jūs galite palyginti kainas įvairiose parduotuvėse, taip pat rasti neblogų nuolaidų, kurios šilumos siurblį leis įsigyti dar palankesne kaina. Be to, įsigijus internetu, kurjeris per kelias dienas pristatys jūsų pirkinį prie namų, o jums beliks pasirūpinti tik jo montavimo darbais.