Nepriklausomai nuo vykdomos veiklos galima rinktis iš pakankamai plataus patalpų spektro. Žinoma, kiekvienas vadovaujasi asmeniniais kriterijais. Todėl ir šis pasirinkimas visais atvejais gali labai skirtis. Tačiau daugelis sutiks, jog praktiškai visuomet naujai pastatytas ar įrengtas būstas turės akivaizdžius privalumus. Todėl ir šiuo atveju bus lygiai taip pat. Kadangi tokios erdvės pasižymės modernia ir dažniausiai geriau išvystyta infrastruktūra. Taip pat ir jos išplanavimas geriau atitiks šiuolaikinius poreikius. O ir išlaikymas tokių patalpų turėtų atsieiti mažiau. Kadangi nauji namai pasižymi geresne šilumine varža, todėl ir šaltuoju metų laiku nereikia investuoti tiek daug į jų šildymą.
Dėl kokių priežasčių verta atkreipti dėmesį ne tik į vidų, bet ir į išorę?
Aišku, jeigu vykdoma veikla yra pakankamai specifinė ar gamybinė, kuomet su klientais bendraujama ne tiesiogiai, tuomet gal tai ir nebus taip aktualu. Tačiau visais kitais atvejais būtent aplinka pirmiausiai padarys įspūdį žmonėms ir taip kartu netiesiogiai reprezentuos ir pačią įmonę. Todėl daugeliu atvejų mieliau pasirenkamos naujos komercinės patalpos Vilniuje, o ne tos, kurios pastatytos prieš kelis dešimtmečius ar netgi dar seniau. Kadangi tai tikrai nesudaro gero įspūdžiu, net jeigu viduje įsikūrėte ir labai gražiai. Todėl svarbu atkreipti dėmesį ir į eksterjerą, ir į aplinką. Svarbu gali būti net ir tokia smulkmena kaip galimybė šalia pasistatyti automobilį, ypač miesto centre.
Ar verta jas įsigyti, o gal geriau nuomotis?
Tai labai dažna dilema, su kuria gali susidurti ne vienas. Kadangi naujos komercinės patalpos Vilniuje gali pareikalauti pakankamai nemažų investicijų. Aišku, jeigu suma pernelyg didelė, tuomet pasirinkimo nelabai lieka ir vienintelis variantas bus nuoma. Tačiau kitu atveju ekonomiškesnis pasirinkimas gali būti tokių erdvių įsigijimas. Kadangi net ir bėgant laikui jos neturėtų nuvertėti. Nors veiklos pradžioje neturint pakankamai kapitalo galbūt vertėtų atsargiau vertinti šią galimybę. Kadangi gali prireikti papildomų resursų ir tiesioginiai veiklai ar jos plėtrai. Taigi, kiekvienu atveju reikėtų individualiai įsivertinti situaciją.