Nestandartiniai baldai:  kada tai yra geriausias pasirinkimas?

4 min read

Kuriant funkcionalų ir vieningą interjerą namuose, labai svarbu skirti dėmesio tinkamam baldų pasirinkimui. Ne visuomet ir ne visiems tinka tokie baldai, kurie yra gaminami masiškai. Todėl tiems, kurie nori individualių projektų įgyvendinimo, tinka tik nestandartiniai baldai. Kada ir kur pritaikyti tokius baldus bei kaip žinoti?

Kada ieškoti nestandartinių sprendimų?

Kuriant namų interjerą, norime, kad jis atspindėtų mus pačius. Turbūt kiekvienas norime sukurti kažką unikalaus ir išskirtinio savo namuose. Juk namai turi būti ne tik gražūs ir jaukūs, bet pritaikyti konkrečiai mūsų poreikiams. Todėl labai dažnai tokiais atvejais, kai norisi įgyvendinti geriausiai Jums tinkamus sprendimus, reikalingi nestandartiniai baldai.

Vienas dažniausių pasirinkimų, kuomet užsakomi tokie baldai, yra tuomet, kai kuriamas virtuvės projektas. Virtuvėje, ypač, jeigu čia praleidžiate daug laiko, labai svarbu funkcionalūs ir būtent Jūsų įpročiams pritaikyti baldų sprendimai. Todėl čia naudinga užsakyti nestandartinius baldus, kurie idealiai tiks Jūsų virtuvės išmatavimams, taip pat atitiks Jūsų lūkesčius ir įpročius. Galite rinktis iš nestandartinių baldų, kurie yra nestandartinių išmatavimų, keičiantys savo aukštį ar turintys kelias funkcijas vienu metu.

Nestandartinių baldų gamyba gali pravesti ir kuriant bet kokią kitą namų erdvę. Pavyzdžiui, norite svetainėje sukurti patogią erdvę vakariniams kino seansams ir ramiam poilsiui su šeima. Tam norite pastatyti didelę ir erdvią sofą, tačiau baldų gamintojais siūlo tik standartinių išmatavimų baldus? Kreipkitės į baldininkus, kurie pasirūpins individualia gamyba ir padės įgyvendinti Jūsų idėją namuose.

Kaip užsakyti nestandartinius baldus?

Nesvarbu, kokiai namų erdvei Jums reikalingi nestandartiniai baldai, pirmiausia reikės pradėti nuo baldininkų paieškų. Internete rasite daug pasiūlymų, tačiau neskubėkite rinktis pirmo pasitaikiusio. Skirkite laiko paieškoms, kad baldai iš tiesų atitiktų Jūsų lūkesčius. Įprastai susitikus su baldininku, klientai pristato savo viziją, o baldininkas padeda paversti ja realybe. Profesionalūs meistrai papasakos, kaip tinkamai įgyvendinti Jūsų idėjas ir padės pasirinkti tam geriausiai tinkančias medžiagas.

Verta prisiminti, kad individualiai gaminamų baldų gali tekti šiek tiek palaukti. Todėl juos reikėtų užsakyti gerokai iš anksto ir viską tinkamai suplanuoti. Tačiau gavę baldus būsite tikri, kad jei pagaminti tik Jums ir niekas kitas tokių savo namuose neturi