Po dantų implantacijos žmogus patiria džiaugsmą ir turi spindinčią šypseną

5 min read

Kokia nauda teikia dantų implantai?

Kai pasisuka kalba apie dantų implantus tada užverda įvairios diskusijos. Vieni sako argumentus kokius pliusus ir naudą suteikia dantų implantai, o kiti labai priešiškai yra nusiteikę prieš dantų implantus. Visos nuomonės yra gerbiamos, bet mes norime jums pasakyti viena dalyką, jog implantavęsi dantis nauda bus neapčiuopiama ir už jokius pinigus neįmanoma išmatuoti tokios naudos. Galime tik truputi pateikti keletą argumentų. Argumentai labai paprasti kiekviena diena turėsite miela spindinčia šypsena ir jums nebebus gėda šypsotis prie aplinkinius žmones. Su implantais jausitės tarsi lyg būtumėte su savo dantimis ir galėsite mėgautis įvairiais patiekalais tarsi valgydami su savo dantimis.

Kokį džiaugsmą žmonės patiria po dantų implantacijos?

Dažnas pacientas prieš dantų implantaciją yra skeptiškai nusiteikę, nes yra įtakotas aplinkinių žmonių nuomonės. Yra nuomonių jog jie nesaugūs kiti teigia, jog jausite diskomfortą ir sugalvoja įvairiausių kitų priežasčių. Mūsų klientai ateina su skepticizmu savo veide, o išeina su šypsena ir dar dėkoja už puikiai atliktą darbą. Papildomai nemokamai rekomenduoja teikiamas paslaugas savo draugais ir džiaugiasi, jog procedūra buvo atlikta sėkmingi, retas kuris skundžiasi ir būna nepatenkintas, nes ne visiems žmonėms viskas gali įtikti ir patikti.

Ar verta taupyti ant implantų?

Dantų implantai, ne visada reiškia jog brangūs yra geri ir patiki, o pigūs yra ne tokie patikimi. Dantų implantų yra įvairių rūšių ir gamintoju. Vieni taupo ir renkasi biudžetini varianta ir puikiai naudojasi tokiais burnos implantais. Kiti žmonės yra linkę sakyti, jog geriau rinksiuosi brangius, nes kaina lemia ir kokybę. Visi variantai yra teisingi, pagal kiekvieno žmogaus kišenę. Svarbu jog turimi implantai turėtu sertifikatą, o tada jau nelabai svarbu jūsų turimas biudžetas.

Ar brangesni implantai yra geresnis pasirinkimas?

Jeigu reikėtų atsakyti ar brangus implantas yra patikimas, tai taip jis yra kokybiškesnis ir patikimesnis. Nors viskas priklauso nuo pačio žmogaus, bei kaip bus implantai naudojami. Tai nereiškia jei jau nusipirkote brangų implantą, kad jo nereikės prižiūrėti. Implantų priežiūra labai svarbu, kaip ir brangesni implantai turi daugiau patikimumo. Nors ne visi gali įpirkti brangius ir patikimus implantus, todėl ir buvo sukurti įvairūs implantai pagal kiekvieno žmogaus poreikius.

Kaip žmonės jaučiasi po implantavimo?

Žmonės po dantų implantacijos labai dažnai yra patenkinti jiems atlikta paslauga.  Kai tik pamato burnos higienos specialisto darbą būna atvejų, jog žmonės pravirksta džiaugsmo ašaromis ir laimės. Pagaliau jie sako, kad turės miela šypsena, turės aukšta pasitikėjimo lygį prie aplinkinius žmones ir galės mėgautis skaniu maistu.