Geriamo vandens sistemos jau ir biuruose, ir namuose

5 min read

Kadangi per dieną rekomenduojama išgerti apie du litrus vandens suaugusiam žmogui, pirmoje vietoje turėtų būti ir vandens kokybė ir geras jo skonis. Šie du elementai – tai garantas, kad vandens atsigerti nepamiršite nei jūs, nei jūsų šeimos nariai, taip atsiras geri įpročiai. Su švaresniu vandeniu jūsų maistas įgaus visai kitą skonį, namai taps švaresni ir ekonomiškesni, nebenorėsite pirkti limonadų ar saldžių gazuotų gėrimų, kurie ypatingai kenksmingi sveikatai. Visais aspektais, geriamojo vandens sistemos ir jų įrengimas namuose – tai kelias į geresnę savijautą.

        Vanduo – tai energija ir produktuvymas

Geriamojo vandens sistemos aktualios ir verslo centruose, kur neretai darbo dienos metu išgeriama nemažai kavos ar arbatos. Šie gėrimai šalina iš organizmo skysčius, o juos atstatyti būtina geriant gryną, švarų ir saugų vandenį. Visgi, dar ne visi verslo centrai ar darbovietės yra linkę investuoti į geriamo vandens sistemas, nes arba nežino, arba tiesiog neturi patirties su netinkamu gerti vandeniu. O kas darosi, kai dirbant geriama nepakankamai vandens, nes jis tiesiog neskanus?

Vanduo yra mūsų energijos šaltinis, jis padeda mums susikoncentruoti, geriau atlikti užduotis. Tikriausiai esate pajautę, kad grįžus po darbų norisi tik prigulti? Taip, poilsis yra būtinas, bet geriant tinkamą kiekį vandens, sveikai maitinantis ir mankštinantis tokios savijautos galima išvengti arba ją gerokai pagerinti.

        Geriamojo vandens filtravimas

Vandens filtras – tai įtaisas, kuris praleidžia vandenį per barjerą ir sulaiko nešvarumus. Barjeras leidžia išeiti tik filtruotam vandeniui, todėl jūs gaunate geresnio skonio, švarų vandenį. Vandens filtrai paprastai naudoja filtravimo terpę arba filtro kasetę, kad sumažintų specifinius teršalus ir priemaišas. Kai kurie vandens filtrai taip pat prideda mineralinių medžiagų į vandenį, kai jie yra naudingi žmonių sveikatai. Tam tikros geriamo vandens sistemos nėra skirtos naudoti su neapdorotu šulinių vandeniu.

Atvirkštinis osmosas

Atvirkštinis osmozė – tai vandens filtravimo procesas, kurio metu vanduo išleidžiamas per pusiau pralaidžią membraną. Membranoje yra pakankamai mažų skylių, kad būtų galima atmesti viską, kas yra didesnė nei vandens molekulė, todėl atvirkštinis osmosas yra labai veiksmingas pašalinant teršalus. Šis procesas žinomas kaip aukščiausios kokybės vandens gamyba. RO sistemos tinka tiek miesto, tiek šulinių vandeniui.

Taigi, pasirūpinkite tiek savo, tiek artimųjų ar darbuotojų sveikata bei gera savijauta, gerkite ne tik tinkamą kiekį, bet tinkamos kokybės vandenį.

Dvėjojate dėl geriamojo vandens sistemos? Užpildykite užklausos formą mūsų puslapyje ir mes jums padėsime!