Ką reikia žinoti apie rūko žibintų įsigyjimą internetu?

Ką reikia žinoti apie rūko žibintų įsigyjimą internetu?

Situacijos, kai kelyje nematai nieko, išskyrus rūko sieną, yra gana dažnos. Ypač rudens ir žiemos laikotarpiu, kai temperatūrų skirtumas yra didelis, kelius ryte ir vakare dengia pavojingas rūkas.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas vietoms, kuriose prie kelio yra ežeras, upė ar pievos. Minėtoms vietoms būdinga didelė drėgmė, su kuria artimieji žibintai ne visada susidoroja. Tokiose vietose matomumas kelyje gali būti apribotas iki kelių dešimčių, kartais net kelių metrų. Ką tada daryti? Rūko žibintai gali padėti, žymiai pagerindami matomumą. Ką kiekvienas vairuotojas turėtų žinoti apie jų naudojimą? Kada juos galima įjungti? Ar priekiniai rūko žibintai yra privalomi? Ir žinoma, kaip juos išsirinkti ir kur įsigyti?

Svarbi informacija, kurios negalima ignoruoti

Vairuojantys žmonės turi žinoti, kada įjungiame rūko žibintus, o kada – ne. Kaip rodo pavadinimas, minėto apšvietimo naudojimas yra pateisinamas esant rūkui, kuris trukdo matomumui kelyje.

Svarstydami, kokius žibintus naudoti, vairuotojai turėtų turėti omenyje, kad priekiniai rūko žibintai nėra privalomi. Daugelis vairuotojų juos pasirenka patys, nes jie nepalankiu oru itin praverčia. Jei tokio tipo prožektorius norite montuoti patys, įsitikinkite, kad jie yra simetriški ir ne arčiau kaip 25 cm nuo kelio. Nuspręsdamas žengti tokį žingsnį, vairuotojas turėtų atsiminti, kad priekiniai rūko žibintai visada turi būti naudojami kartu su artimųjų šviesų žibintais.

 

Naudodami rūko žibintus atminkite, kad galiniai rūko žibintai yra privalomi ir turi būti sumontuoti gamykloje. Priklausomai nuo automobilio modelio, gali būti 2 žibintai, kurie simetriškai išdėstyti abiejose transporto priemonės pusėse, gali būti tik vienas – tuomet jo reikėtų ieškoti kairėje automobilio pusėje.

Kaip išsirinkti rūko žibintus savo automobiliui ir kur juos įsigyti?

Kokie rūko žibintai yra geriausi jūsų automobilio modeliui, geriausiai patars ekspertai, pavyzdžiui, https://autozibintai.lt/autodetaliu-kategorijos/zibintai-1/ruko-zibintai-9. Taip pat patogiai rūko žibintus galima užsisakyti internetu, neišėjus iš namų. Oficialiose specializuotose svetainėse galima rasti visus gaminius vienoje vietoje, palyginti specifikacijas, kainas, privalumus ir išsirinkus, norimus produktus gauti tiesiai į namus.