Įmonės vakarėlio įdėjos – kaljano nuoma!

Kaljano nuoma: pliusai ir minusai?

kaljanas

Neretai kaljanas yra pasirenkamas laiko praleidimui ramiam ar romantiškam vakarui, vakarėliui, susitikimams su draugais ar tiesiog papildomam laiko praleidimui žiūrint filmą. Neretas kaljano namuose neturi ir jį nuomoja, tad ar tikrai verta jį nuomoti, o galbūt tai nereikalinga paslauga?

Kaljano nuomos pliusai ir minusai

Jei esate studentas ir nusipirkti kaljano neturite galimybės, štai pirmasis kaljano nuomos pliusas yra tas, kad neinvestuojant didelių pinigų galite pasirinktam laikui turėti kaljaną ir mėgautis jo dūmu. Na, o minusas būtų, tas, kad jei jūsų biudžetas yra labai ribotas, galbūt sunku surinkti reikiamą sumą ant jo nuomos, bet iš kitos pusės, galite pasikviesti draugus ir kartu susidėję reikiamą sumą išsinuomoti kaljaną ir gerai praleisti laiką. Kitas pliusas tas, kad kiekvieną kartą galėsite pasirinkti jums norimą kaljano tipą, o jei namuose jau turite kaljaną, tokios galimybės neturėsite ir tikėtina, kad jau turint, kaljano nesinuomosite. Tad galime įžvelgti dar vieną nuomos privalumą, kad kiekvieną kartą renkantis, galite nuomotis vis skirtingą. Kitas kaljano nuoma paslaugos pliusas tas, jei jūsų butas yra nedidelis, jam nereikės skirti papildomos lentynos. Baigę savo rūkymo seansą, jį reikės grąžinti į nuomos punktą. Dar galime nuomos pliusą įžvelgti tokį, kad nuomojant kaljaną galite kiekvieną kartą rinktis vis skirtingą tabako skonį, na, o jei namuose jau yra kaljanas, dažniausiai turima kelios tabako rūšys ir kai jos surūkomos, tik tada perkamas naujas, tad per ilgą laiką jis gali atsibosti. Kaljano nuomos minusas gali būti tas, kad jei kaljanas bus sugadintas, sudaužytas ar kitaip pažeistas, neteksite sumokėto depozito. Tad išsinuomojus kaljaną, su juo reikėtų elgtis atsakingai, kad nepatirtumėte nuostolių. Tad kaip matote, pliusų yra žymiai daugiau nei minusų, tad tikrai verta ir naudinga nuomotis kaljaną.

Kokios dalys dažniausiai susideda nuomojantis kaljaną

Nuomojantis kaljaną dažniausiai gausite tokią komplektaciją:

  1. Kaljanas (galėsite rinktis iš skirtingų rūšių);
  2. Kolba;
  3. Kaitlentė;
  4. Taurelė;
  5. Žarna;
  6. Anglys;
  7. Karščio kamera (arba galima rinktis foliją);
  8. Žnyplės paimti angliuką;
  9. Kandikliai (jie dažniausiai būna vienkartiniai, tad būsite tikri, kad jį naudojate tik jūs vienas);
  10. Įdėklas transportavimui.

Kur išsinuomoti kaljaną?

Apsilankę internetinėje svetainėje https://hookahshop.lt/ galėsite surasti įvairios rūšies kaljanų. Savo darbą išmanantys darbuotojai padės jums pasirinkti, pakonsultuos ir suteiks papildomos informacijos, kuri jums naudinga. Tad čia galėsite gauti geriausios kainos ir kokybės santykį. Apsilankę čia, garantuojame, kad sugrįšite ne kartą.