Ką verta aplankyti Klaipėdoje su automobiliu

Ką verta aplankyti Klaipėdoje su automobiliu?

Klaipėda – puiki atostogų kryptis tiek draugų kompanijai, tiek poroms, tiek šeimoms su vaikais. Tai didžiausias Lietuvos pajūrio miestas, žavus ir turtingas lankytinų vietų. Ką joje verta pamatyti ir aplankyti su automobiliu?

Klaipėda – keli žodžiai apie miestą

Tai miestas, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje prie Kuršių marių. O būtent jūra Klaipėdoje yra pagrindinė viso turizmo plėtros priežastis. Miestas turi žavingą charakterį ir sveiką klimatą. Jame yra daug SPA centrų. Tai įdomi vieta, kurią verta aplankyti su visa šeima.

Klaipėda – lankytinos vietos

Turizmas Klaipėdoje labai išvystytas, tad nuobodžiauti tikrai nebus. Viena įdomiausių vietų, kurią galite aplankyti vienas ar su visa šeima, yra Lietuvos jūrų muziejus, kuriame, be kita ko, yra delfinariumas. Tai vieta, kur pamatysite nepaprastą reginį. Delfinai demonstruoja daug įdomių triukų, pvz., šokinėja aukštai arba meta kamuoliukus į krepšį. Taip pat galite aplankyti baseiną su delfinais, kurie plaukia gana arti stiklo. Be jų, yra ir ruonių. Jūrų muziejus taip pat yra jūrų liūto rezidencija. Delfinariumas yra Kuršių nerijos gale.

Taip pat mieste yra Skulptūrų parkas, kuriame galima rasti svarbiausių Lietuvos autorių meno kūrinių.

Dar viena vieta, kurią būtina pamatyti – Dailės kiemas, kuriame galima grožėtis meno kūriniais iš medžio ir keramikos. Čia taip pat paragausite regioninių patiekalų.

Kaip greitai ir patogiai apkeliauti visas lankytinas Klaipėdos miesto vietas?

Auto nuoma Palangos oro uoste yra puiki paslauga tiek vietiniams, tiek pajūrio svečiams. Galime išsinuomoti automobilį, pagal savo lūkesčius, išvykti ten kur norime, aplankyti net tolimiausią kampelį. Mums nereikia jaudintis, ar spėsime į autobusą ar traukinį. Į išsinuomotą mašiną įsėdame, važiuojame kur norime.