„Ford Mustang“ elektromobiliai

„Ford Motors Company“ pirmąjį „Mustang“ automobilį pagamino 1964 metais. Tai buvo viena geriausiai parduodamų transporto priemonių ilgą laiką. Nors 9 dešimtmetyje pardavimai krito, tačiau kompanija greitai suprato, kad reikia sukurti kažką dar geresnio. Taigi, „Mustang“ modelis nuolat tobulėjo ir vėl pasiekė savo aukštumas.

Neseniai buvo pagaminti ir pirmieji „Ford Mustang Mach-E“ elektromobiliai, kurie savo kokybe bei puikiu dizainu lenkia daugelį automobilių gamintojų, bandančių sukurti pirmuosius elektromobilius.

„Ford Mustang Mach-E“ elektromobiliai

Kaip jau minėjome, šie „Ford“ kompanijos elektromobiliai pralenkia daugelį gamintojų. Akivaizdu, kad norėdami pateikti patrauklesnę klientui kainą, automobilių koncernai sukuria labai netobulus elektromobilius. Didžiausiu jų trūkumu tampa per silpna baterija ir per mažas nuvažiuojamų kilometrų skaičius pilnu įkrovimu. Tačiau, įsigiję „Mustang Mach-E“, tuo tikrai nesiskųsite, nes jis nuvažiuoja beveik 600 kilometrų vienu pakrovimu.

„Mustang“ elektromobilių variklio galia siekia 248 kW (337 AG), o jų sukimo momentas 565 Nm.

‚Mach-E“ dizainas taip pat puikus, važiuodami vasarą galėsite mėgautis žydru dangumi tiesiog jo viduje, per panoraminį stogą. Automobilis turi specialiai jam sukurto dizaino grindis. Jeigu galvodami apie tobulą transporto priemonę negalite apsispręsti tarp kupė ir hečbeko, rinkitės šių dviejų kėbulų tipų derinį viename „Mustang“ elektromobilyje.

Automobilyje sumontuota naujos kartos balsu valdoma sistema SYNC, kuri dar ir geba mokytis. 15,5 colių įstrižainės ekranas, patogus valdymas skirtas mėgstantiems atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

„Mustang Mach-E“ pirmieji elektromobiliai, kuriuos galima atrakinti vietoje rakto naudojant mobilųjį telefoną. Tiesa, net ir kažkur palikus telefoną panikuoti nereikės, nes transporto priemonę taip pat galima atrakinti specialiu kodu.

„Ford Motors Company“ siūlo du „Mach-E“ pasirinkimus, vienas su 75,5 kWh baterija, kitas – 98,8 kWh. Pastaroji versija leis nuvažiuoti 600 kilometrų.

Primename, kad korporacija „Ford Motors Company“ įsikūrusi JAV, Mičigane, yra antroji pagal dydį JAV automobilių gamintoja. Kompanija įkurta 1903 metais, tais pačiais metais buvo sukurtas pirmasis „Ford“ automobilis. Šiandieną koncerne dirba daugiau nei 166 tūkstančiai žmonių, gaminami „Ford“ ir „Lincoln“ automobiliai bei elektromobiliai.