Laukiame pavasario. Pirmi darbai sodinimui

4 min read

Nors už lango dar yra žiema, tačiau daugeliui žmonių jau kyla noras sodinti. Paprasčiausiai tai ne tik darbas, kuris džiugina vaisiais, tačiau ir malonumas, kuris su tinkama įranga yra padaromas kur kas greičiau.

STIHL Kaunas technika šiuo metu dažniausiai yra perkama internetu, kadangi tai yra puiki galimybė ne tik sutaupyti daug laiko renkantis, tačiau ir su akcijomis įsigyti tai, ko Jums reikia, kur kas pigiau

Žemės paruošimas

Artėjant pavasariui reikia pasirūpinti, kad žemė būtų tinkamai paruošta. Tokiu atveju joje sodinimas bus ne tik greitesnis, tačiau ir augalai augs kur kas vešiau. Visada geriausia yra paruošti žemę kuo anksčiau, kad kai jau ateis sėjos laikas – tik tai ir būtų daroma. Neplakite kelių darbų į vieną, nes tai bus varginantis etapas. STIHL kultivatoriai yra puiki galimybė greitai paruošti veją, kuri bus skirta augalų sėjimui ir sodinimui.

Kaip prižiūrėsite veją?

Taip pat reikia pasirūpinti įranga, kuri padės Jums patogiai, su dideliu malonumu prižiūrėti veją. Tam puikiai tinka ir vejos robotai ir tuo pačiu traktoriukai. Abu labai pagreitina darbus ir tuo pačiu padeda būti ramiu, kad sodo aplinka visada bus išpuoselėta.

Tręšimo darbai

Tiek veją, tiek augalus, kurie veda vaisius, gėles – reikia tręšti. Tuomet jie augs puikiai, kasdien jus džiugins. Šiuo metu trąšų pasiūla rinkoje yra labai plati, tad būtinai siūlome atsakingai rinktis. Geriausia yra tartis su specialistais, kurie prekiauja trąšomis. Jie gali iš savo patirties profesionaliai nurodyti – ko Jums reikia.

Kokios sėklos yra geriausios?

Galiausiai, reikia pasirūpinti ir sėklomis, kurios užaugins Jums labai skanius ir gražius augalus. Vėlgi, jau geriau mokėti daugiau, jeigu norite būti tikras, kad augalai bus tvirti ir gražūs. Juk kai kurie sėjami ne vienam sezonui.

Iš po žiemos lėtumo taip gera vėl dirbti. Tai yra daugeliui žmonių didelis malonumas, kuris skatina ir daugiau judėti, ir tuo pačiu išbandyti naujus dalykus. Sodininkystė tam puikiai tinka.