Kam naudojamos funkcinės lovos?

5 min read

Reabilitacinės elektrinės, ortopedinės, medicininės, slaugos lovos ar pagyvenusių žmonių lovos – tai sinonimai to paties produkto, naudojamo techninėms kliūtims įveikti, kaip ir neįgaliesiems. Jais naudojasi neįgalieji, važiuojantys neįgaliojo vežimėliais, po stuburo traumų, po operacijų, insultų, insultų, amputacijų, taip pat dėl amžiaus riboto judėjimo asmenys.

Kaip padeda slaugos lova?

Funkcinė slaugos lova padeda kasdieniame gyvenime. Dėl aukščio reguliavimo naudojant elektros variklius, juos lengva pritaikyti prie konkretaus žmogaus ūgio. Taip lengviau persėsti į neįgaliojo vežimėlį, įlipti ir išlipti iš lovos. Žmonės su negalia, po insulto, operacijų ar traumų turi ribotą judumą. Dėka lovos mechanikos, galite padėti sau keldamiesi ar lipdami ant lovos.

Kokie yra funkcinės lovos privalumai?

Be aukščio reguliavimo, elektrinės slaugos lovos taip pat turi reguliuojamus atlošus ir kojų atramas. Dėl šios priežasties lova besinaudojantis žmogus visą dieną neguli ant jos vienoje pozicijoje, o gali ją pakeisti (pvz., nustato lovą į Fowler pusiau sėdimą padėtį). Mechanizuoto pozicijos keitimo galimybė padidina paciento komfortą.

Medicininės slaugos lovos atitinka griežtus medicinos prietaiso reikalavimus ir dažnai yra saugios pacientui. Jie turi nuleisti šoninius turėklus, kad neiškristų iš lovos. Tuo pačiu metu jie atrodo kaip namuose, todėl naudojami ne tik ligoninėse ar senelių namuose.

Į ką atkreipti dėmesį prieš perkant slaugos lovą?

Renkantis reabilitacijos funkcinę lovą, verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių elementų, tokių kaip:

  • lovos matmenys,
  • kambario matmenys,
  • vartotojo ūgis,
  • slaugytojo ūgis,
  • poreikis naudoti posvyrio kampo pozicijas,
  • lovos kaina,
  • čiužinys nuo pragulų,
  • galimybė gauti bendrą finansavimą iš valstybės,
  • galimybė pasinaudoti reabilitacijos nuolaida lovai įsigyti.

Kviečiame kreiptis į mus – padėsime išsirinkti geriausią reabilitacijos lovą neįgaliajam, patyrusiam insultą, žmogui po insulto, senjorui ar pagyvenusiam žmogui, žmogui po traumos, žmogui neįgaliojo vežimėliu, gulinčiam asmeniui, po operacijos ar asmeniui, kuris vertina patogumą naudotis elektra reguliuojama lova. Taip pat padėsime gauti finansavimą iš PFRON neįgaliesiems, paaiškinsime galimybę pasinaudoti reabilitacijos lengvata lovai įsigyti.

Be to, mūsų pasiūlyme rasite papildomą įrangą lovoms ir patogias spinteles prie lovos , kurios puikiai tinka pacientams, kurių sveikimo laikotarpis yra ypač ilgas. Ortopedinės ir elektrinės reabilitacijos lovos yra prieinamos, todėl jas galima įsigyti ne tik gydymo įstaigai, bet ir ligonio gydymui namuose.

Ar verta nuomotis slaugos lova?

Kartais liga ar trauma atsitinka netikėtai, ar reikalinga slaugos lovos nuoma priklauso nuo to, kiek laiko prireiks jos. Jei žmogus nusilpęs ir jam liko gyventi nedaug laiko, ar dėl traumos gydimas truks tik viena ar du mėnesius, tokiu atveju labiau apsimoka išsinuomoti funkcine lova su medicininiu čiužiniu, taip sutaupysite daug pinigų, nes nereikės pirkti. Funkcinių lovų nuomos paslaugas teikia medstore.lt elektroninė parduotuvė. Taip pat atkreipkite dėmesį ar pacientui neatsiradusios pragulos, jei jų yra, geriausia kartu su elektrine lova išnuomoti specialų čiužinį nuo pragulų, tai suteiks gulinčiam asmeniui pilna komfortą ir greitesnį sveikimą.