Kaip peržiūrėti senų kino juostų įrašus?

4 min read

Kaip peržiūrėti senų kino juostų įrašus?

Turite senų kino juostų? Tokiu atveju esame tikri, kad turite labai didelį lobį. Žinoma, moraline prasme, tačiau po daugelio metų tokios juostos taps puikiausiu gidu, kuris leis kur kas paprasčiau pamatyti gyvenimą, kuris buvo 90-aisiais ir dar seniau.

Prikelkite akimirkas naujam gyvenimui

Žinoma, daugeliui žmonių ir šiuo metu patinka matyti akimirkas, kurios buvo išgyventos vaikystėje. O kad jos kuo ilgiau išliktų tikros ir gyvos, kad juosta nenustotų rodyti tų dienų, kurios daugeliui mūsų atrodė tokios lengvos – būtinas kino juostos įrašo skaitmeninimas, kuris šiuo metu specialistų rankose gali būti atliekamas greitai ir paprastai.

Kokios juostos yra skaitmeninamos?

Džiugu, kad šiuo metu specialistai su gera įranga tikrai gali padaryti stebuklus, tad dažniausiai skaitmeninamos ir labai senos juostos, kurios šiuo metu jau yra blogos kokybės. Svarbiausia yra nelaukti, kadangi kuo ilgiau juosta būna, kuo ilgiau ją veikia aplinkos dirgikliai – tuo ji labiau dėvisi ir galiausiai gali ateiti laikas, kai jos skaitmenizavimas bus paprasčiausiai nebeįmanomas.

Dažniausiai skaitmeninimą kino juosta 8 mm ir 16 mm. Visgi, galimi ir kiti modeliai. Tik tokiu atveju gali tekti sunkiau rasti specialistus, kurie teikia tokias paslaugas, kadangi tai yra retesnio tipo juostos ir joms gali reikti kitokios įrangos.

Paslaugų atlikimas

Kadangi yra ne vienas specialistas, kuris teikia tokio tipo paslaugas – būtinai kuo daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, kol rasite tą, kuris Jums labiausiai tinka. Žinoma, tarkitės tik su tais, kurie paslaugas teikia legaliai. Tai yra garantija, kad viskas bus atlikta tinkamai. Galiausiai, visada naudinga remtis ir kitų patirtimis, rekomendacijomis.

Kaip galėsiu žiūrėti video?

Džiugu, kad įrašymas .mp4 formatu suteikia galimybę žiūrėti tiesiai per TV net ir labai senus įrašus. Žinoma, galima ir per telefoną, taip pat ir kompiuterį. Juk įrašas taps skaitmenimis, tad bet kuri šiuolaikinė laikmena bei įranga bus naši Jums parodyti akimirkas iš senų laikų. Nuostabu? Tikrai taip. Ir svarbiausia, kad galimybė prieinama kiekvienam, kuris turi senas video juostas.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt.