Vonios plytelių svarba interjere

Linea vonios plytelės

Ar įsivaizduojate, jog vonios kambarys gali būti kūrybos, meno ir eksperimentų vieta? Taip, net įrenginėjant vonios kambarį ir pradėjus rūpintis jo interjeru, galima kurti į valias. Vonios baldai, apšvietimas, aksesuarai – visa tai labai svarbu, tačiau užburiantį vaizdą sukurti padės ypatingos vonios plytelės.

Linea vonios plytelės, tai ypač aukštos kokybės, unikalių sprendimų ir kūrybos šaltinis. Kiekviena plytelių kolekcija turi savo istoriją, kurią nori perteikti ir klientams, ir patiems namams. Priklausomai nuo kolekcijos, sukurto bendro vaizdo, pasikeičia ir viso vonios kambario nuotaika, stilius ir visa, kas jį supa.

Kaip gimsta kolekcijos?

Naujos kolekcijos atsiradimas, tai ne atsitiktinis naujo produkto į rinką įvedimas. Tai ilgas ir meilės kupinas kūrimo, gamybos ir gimimo procesas. Iš pradžių gimsta idėja, dažniausiai įkvėpta kažko. Pavyzdžiui, molio, ypatingų akmenų, medienos, kitų gamtos dovanų. Tuomet atsiranda net mažiausia detalė, kurią bandoma atkartoti, tikslingai atvaizduoti ir visaip kaip perteikti klientui. Per prisilietimą, per ploniausios gyslos ar mažiausio taškelio atkartojimą.

Vonios plytelės susiduria su drėgme, tačiau iš esmės nereikalauja ypatingos priežiūros, mat nemato purvo, žemės, smėlio ir kitų nešvarumų. Dėl vandens patenkančio ant plytelių paviršiaus, patariame rinktis kokybišką vonios kilimėli, kuris sugers drėgmę ir neleis plytelėms būti slidžioms.

Marea plytelių kolekcija

Jeigu Jums patinka vienspalvės vonios plytelės, ši kolekcija turėtų Jus labai sužavėti. Marea vonios plytelės, tai spalvotų keraminių plytelių trimatiškumo žaismas erdvėje. Tai nauja minimalistinė sienų plytelių kolekcija Marea iš Quintessenza Ceramica.

Kolekcija turi šešias spalvas: Bianco, Rosa, Salvia, Blu, Nero, Porpora. Galima rinktis blizgų arba matinį plytelių paviršių.

Tai tik viena iš mūsų siūlomų kolekcijų, kuri galėtų puošti ir Jūsų vonios kambarį. Mes stengiamės atitikti skirtingų klientų poreikius, todėl mūsų asortimentas yra įvairiapusis. Čia savo produktą atras ir ryškumo, ir smėlio spalvų ir tamsos gerbėjai. Mes pakonsultuosime, suteiksime Jums naudingos informacijos ir padėsime įsigyti būtent Jums labiausiai tinkančias vonios plytelės. Jos leis Jums su malonumu pradėti dieną ir su atsipalaidavimu ją užbaigti.