Kodėl verta rinktis medžio pjuvenų granules?

4 min read

Medžio pjuvenų granulės yra pasirenkamos vis dažniau. Visgi tie, kurie jų dar neišbandė, gali stebėtis, kodėl? Tad kodėl jos taip dažnai pasirenkamos? Dėl to, nes medžio pjuvenų granulės pasižymi ypatingomis savybėmis, kurios ne tik padeda apsaugoti aplinką, bet ir sutaupyti pinigus. Tad jei ieškote, kaip sušildyti namus, medžio pjuvenų granulės bus puikus pasirinkimas. Štai priežastys, kodėl verta jas rinktis.

Pasižymi didele energetine verte

Viena iš pagrindinių priežasčių – medžio pjuvenų granulės pasižymi itin didele energetine verte. Tad galite būti tikri, jog įsigytų medžio pjuvenų granulių užteks ilgam.

Medžio pjuvenų granulės jau yra paruoštas naudojimui

Kita priežastis – medžio pjuvenų yra jau paruoštos naudojimui, todėl jų naudojimas tampa labai paprastas ir greitas. Tad jei neturite daug laiko, kurį galėtumėte skirti namų šildymui, tuomet gali būti, kad medžio pjuvenų granulės bus tinkamiausias pasirinkimas jūsų namams.

Lengvai sandėliuojamos

Renkantis kūrenimo būdą, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, koks bus sandėliavimas. Medžio pjuvenų granulės yra ne tik lengvai sandėliuojamos, bet ir padeda palaikyti švarą. Tad puikiai tiks tiems, kuriems svarbu, kad būtų tvarka ne tik namuose, bet ir sandėliuke. Taip pat galima atkreipti dėmesį į tai, jog jos yra tvarkingai sandėliuojamos, todėl visas turinys ne išsibarsto ant žemės, o yra panaudojamas kūrenimui.

Pelenus galima panaudoti kaip trąšą

Neretai galima pastebėti, jog žmonės domisi, ką daryti su pelenais, kurie liko po medžio pjuvenų granulių. Visų pirma, pelenų nebus daug, todėl nereikia baimintis, kad reikės daug laiko, kol viskas bus surinkta. Na, o pelenus bus galima panaudoti kaip trąšą, tad tai net padės sutaupyti.

Ekologiškas pasirinkimas

Dar geriau tai, jog jos yra ekologiškos, taip pat granulės kaina nėra didelė. Dėl šių priežasčių tai puikus pasirinkimas visiems.

Lengva patikrinti kokybę

Medžio pjuvenų granulės turi turėti sertifikatus, atspindinčius jų kokybę. Tad labai lengva patikrinti, ar parduodamos medžio pjuvenų granulės yra kokybiškos, ar ne.