Klaidos, kurios dažniausiai pasitaiko vonios kambaryje

5 min read

Tikrai baldais neapstatinėjame namų kiekvieną dieną, todėl natūralu, kad ne visi turi reikiamos patirties, kad galėtų viską padaryti be klaidų. Nors kartais atrodo, kad viską susiplanuojame nepriekaištingai, tačiau išlenda tam tikri kabliukai, kurie pakiša koją ir tada viską reikia pradėti nuo pat pradžių. Kad tokių klaidų pasitaikytų kaip įmanoma mažiau įrenginėjant vonios kambarį, šį straipsnį parengėme būtent tam, kad pateiktume klaidas, kurios pasitaiko dažniausiai.

Parenkami netinkami baldai

Labai dažnai žmonės rinkdamiesi vonios baldus didesnį dėmesį kreipia į grožį, bet ne į patogumą. Todėl patogumas turėtų būti pirmoje vietoje, nes dažniausiai vonioje yra pakankamai nemažai smulkių daiktų, todėl juos sudėlioti reikia pakankamai tiksliai ir tvarkingai, kad būtų matoma tvarka. Todėl dar prieš rinkdamiesi apsvarstykite, ar jums reikia daugiau lentynėlių, uždarų erdvių, o galbūt patogiau būtų, jeigu spintelės turėtų mažus stalčiukus.

Mažos erdvės nėra išnaudojamos kaip įmanoma labiau

Verta žinoti ir tai, kad net ir mažas erdves galima išnaudoti pakankamai taupiai, jų per daug neapkraunant. Tam puikiai gali pasitarnauti vonios lentynos, nes jų dėka galima išnaudoti pilnai visas sienas ir taip susikurti vietas, kur galima laikyti pačius įvairiausius daiktus. Todėl nedarykite klaidos ir nepirkite vien tik spinteles, kurios mažose erdvėse ne visada yra tinkamas pasirinkimas.

Yra pristatoma per daug nereikalingų baldų

Pasitaiko tokių žmonių grupė, kurie per daug daiktų namuose neturi ir taip spintelėse susidaro pakankamai daug laisvos vietos, tačiau dėl tam tikrų dalykų, vis tiek spintelių yra nemažai. Tad jeigu esate iš tokių, stenkitės, kad vonios baldai nestovėtų be reikalo. Jeigu žinote, kad į juos neturėsite ką sudėti, kur kas geresnis būdas yra erdvę palikti tuščią, o jeigu reikės vėliau galėsite įsigyti to, ko jums tikrai reikės. Neverta vonios kambario apkrauti nereikalingais daiktais, nes tik taip namuose yra mažinamos erdvės.

Nėra vientisumo, viskas atrodo labai padrika

Dar viena klaida, kuri pasitaiko labai dažnai yra ta, kad vonioje yra perkami bet kokie baldai ir nebandoma sukurti gražios erdvės. Jeigu norite, kad vonios kambarys atrodytų gražiai, tai stenkitės visus baldus pirkti tik iš vieno pardavėjo, nes taip yra kur kas lengviau viską suderinti tarpusavyje ir padaryti gražią, vientisą visumą. O jeigu baldus sunku suderinti vienas su kitu, tuomet galite rinktis komplektus.