Kaip išrinkti dovaną įmonės darbuotojams?

Dovanos įmonės darbuotojams: Kas populiaru ir mėgstama?

Turite užduotį suorganizuoti Kalėdines, ar gimtadienio dovanas savo darbuotojams? Ieškote idėjų? Turime Jums sprendimą- dovanų kuponai internetu. Dovanokite smagų laiką, kurių metu darbuotojas gali kokybiškai pailsėti ir atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.  Šiame straipsnyje norime pasikalbėti, kodėl tai yra itin aktualu verslo įmonėms. Ką tai reiškia darbuotojams.  Taip pat aptarsime pagrindinius dovanų kuponų privalumus:

  • Ilgas kuponų galiojimo laikas. Kuris nuo pirkimo, dažniausiai yra vieneri metai. Per juos asmuo, kuris gavo dovanų kuponą tikrai ras laiko kada išnaudoti. O svarbiausia – galės pasirinkti norimai pramogai patogią datą ir laiką.
  • Ypač aktualu įmonėms, kadangi tai yra dovanų kuponas, už šiuos kuponus nereikia mokėti papildomų mokesčių nei Jums nei darbuotojams.. O išleista kupono pinigų suma yra nurašoma į išlaidų skiltį.   Priešingai yra su piniginėmis dovanomis pavedimu.
  • Dovanodami dovanų kuponus taip pat rūpinatės darbuotojo fizine ir psichologine būkle. Galite savo darbuotojams padėti atrasti naujus pomėgius, kaip kaitavimas ar maisto gamyba. Turbūt sutiksite, jog geresnė darbuotojo savijauta lemia geresnius pasiektus rezultatus.
  • Galima rinktis tarp taip įvairių pramogų, tad dovaną rasite kiekvienam. Kažkam patiks kulinarijos kursai namuose, ar romantiška vakarienė restorane su antra puse. O kažkas mėgausis skriejant bangomis su jėgos aitvaru. Visi esame visiškai skirtingi, tačiau kiekvienas turime savo hobius bei pomėgius.
  • Kas geriausia, aplinkiniai kolegos  nežinos, kokią dovaną yra pasirinkta. Galbūt tai bus antrosios pusės paieškos – tai greitieji pasimatymai. Jų dėka galima susirasti antrąją pusę. Šio tipo pasimatymai yra  itin populiarūs užsienyje, tačiau Lietuvoje dar vengiama atvirai kalbėti šia tema. Taip pat pastebėjome, jog kai kurie vyrai drovisi pasirinkti kulinarijos kursus, vien dėl aplinkinių požiūrio, jog tai nėra pakankamai vyriška. Šiuo atveju – konfidencialumas garantuotas ir bus išvengta bet kokių apkalbų.

Kokia dovanų sumą skirti 2022 metais?

Priklausomai nuo Jūsų įmonės apyvartos, kolektyvo dydžio. Bet dažniausiai pasitaikanti suma yra 100 eur, tačiau gamybinėse įmonėse, kur ypač daug darbuotojų, skiriamos sumos gali būti ir mažesnės.  O kai kur priešingai, jos yra ženkliai didesnės.

Patogus dalykas, tai jog dovanodami TobulaDovana.lt dovanų čekį tam tikrai sumai, jį nebūtina išleisti vienai pramogai. Galite rinktis net keletą, o taip pat jeigu Jūsų pasirinkta suma yra kiek didesnė, galite primokėti papildomai. Svarbus momentas, neišnaudota kupono suma nėra grąžinama atskirai, tad vertėtų pasirinkti reikiama sumą. Į kai kurias pramogas, jog būtų linksmiau, galite pasiimti artimus žmones ar draugus.