Dažniausiai girdimi mitai apie sporto papildus

4 min read

Sporto papildai padeda praturtinti organizmą medžiagomis, kurios padės žmogui puikiai jaustis. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Reikia suprasti, kad užtektinas tam tikrų medžiagų kiekis organizme padeda ne tik būti fiziškai aktyvesniu, tačiau ir geriau jaustis morališkai. Dėl to ypač gyvenantys labai aktyviai turi pasirūpinti maisto papildais, kurie užkamšo tam tikras spragas.

Tiesa, kad ir kokie geri yra maisto papildai – kartais jie yra apipinti mitais, kurie trukdo suprasti jų kokybę. Bandysime paneigti girdimus dažniausiai.

O įsigyti geros kokybės maisto papildus galite internetu.

Mitas, kad papildai kenkia sveikatai

Rinkoje siūlomi papildai yra galimybė Jums būti kur kas sveikesniu. Žinoma, dėl to svarbu juos pirkti patikimose prekybos vietose, kur teikiamos garantijos ir galite būti ramus, kad papildai bus sertifikuoti, tad pasižymi tokiomis naudomis, kokios yra teikiamos. O daugiau – vieni privalumai.

Mitas, kad papildai yra brangūs

Papildų kainos yra labai įvairios ir patogu, kad šiuo metu jas galima rasti internete. Faktas, kad palyginus su nauda – maisto papildai kainuoja pigiai. Juk jie gali padėti Jums tapti kur kas sveikesniu, rečiau sirgti.

Mitas, kad organizmas nėra gebus įsisavinti papilduose esančių medžiagų

Organizmas visada puikiai įsisavins medžiagas, kurios yra geros kokybės, sertifikuotuose papilduose.

Mitas, kad vienu metu galima vartoti tik vienos rūšies papildus

Suderinti labai skirtingus papildus nebus sunku, jeigu pasitarsite su sporto treneriu arba su mitybos specialistu. Daugiau tikrai ne visada reiškia geriau, vartoti reikia tokius, kurie tuo metu reikalingi Jūsų kūnui. Tačiau faktas, kad vienu metu vartoti galima bent jau kelis.

Mitas, kad pratęs prie papildų galiausiai organizmas nebus gebus įsisavinti medžiagų iš maisto

Papildai yra puikus priedas greta sveikos mitybos. Vien tai, kad juos vartojate, tikrai nereiškia, kad dėl to Jūsų organizmas gali kur kas sunkiau įsisavinti medžiagas, kurios yra maiste. Taip tikrai nenutiks, tad svarbiausia rinktis geros kokybės, sertifikuotus papildus.

Netikėkite mitais, o išbandykite juos, pats pamatykite naudą. Svarbiausia suderinti Jums labiausiai tinkamų papildų kiekius.