Vilniaus Konstitucijos pr. iškils naujas viešbutis

Po kelerių metų Vilniuje duris atvers vienas pirmųjų Europoje ir pasaulyje viešbutis „Radisson RED“. Jis įsikurs dešiniajame Neries krante, D. Libeskindo projektuojamame multifunkciniame komplekse, įsikursiančiame Konstitucijos pr. 18B. Naujajame viešbutyje bus apie 200 kambarių.

Trečiadienį prekės ženklą „Radisson RED“ valdanti tarptautinė „Carlson Rezidor Hotel Group“ ir nekilnojamojo turto investicinio fondo „Lords LB Special Fund I“ dukterinė UAB „Investmiros valdymas“ pasirašė viešbučio valdymo sutartį. Sandorio suma neatskleidžiama.

Vilniuje 2019 m. pabaigoje arba 2020 m. pradžioje duris atversiantis „Radisson RED“ bus vienas pirmųjų šio prekės ženklo viešbučių Europoje ir pasaulyje bei pirmasis apie kurio įsikūrimą paskelbta Centrinės ir Rytų Europos, NVS bei Skandinavijos šalių rinkose.

„Radisson RED“ yra viešbučių tinklas, įkvėptas muzikos, meno ir mados. Čia yra skiriamas ypatingas dėmesys dizainui, detalėms, asmeniniam bendravimui bei naujausioms technologijoms, kurios užima vis svarbesnę šiuolaikinių žmonių kasdienybės dalį. Apie planus plėtoti „Radisson RED“ „Carlson Rezidor Hotel Group“ paskelbė pernai, o šiemet duris atvėrė pirmasis tinklo viešbutis Briuselyje. Planuojama, jog 2020 m. visame pasaulyje veiks 60 šio tinklo viešbučių.

„Vilnius yra greitas ir atviras miestas, todėl džiugu, kad būsime vienas pirmųjų pasaulio miestų, kuriame įsikurs „Radisson RED“. Sostinė nuolat auga, čia kuriasi nauji dinamiški verslai, paslaugų centrai, o į Vilniaus oro uostą atskrenda vis daugiau lėktuvų. Nauji viešbučiai yra kertinė šio augančio miesto dalis“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Pasak jo, ypač svarbu, jog „Radisson RED“ įsikurs dešiniajame Neries krante, kuriame vis dažniau jaučiamas modernių viešbučių kambarių poreikis.

„Mums yra ypatingai smagu, jog pirmasis „Radisson RED“ Skandinavijos ir Centrinės ir Rytų Europos rinkoje duris atveria Vilniuje. Tai yra greitas, dinamiškas ir sparčiai augantis miestas su didžiuliu potencialu“, – teigė viešbučių tinklą valdančios „Carlson Rezidor Hotel Group“ viceprezidentas David Jenkins.
Pasak jo, „Radisson RED“ Vilniuje taip pat bus unikalus tuo, jog bus pirmasis „Carlson Rezidor Hotel Group“ viešbutis, įsikūręs vieno garsiausių pasaulio architektų Daniel Libeskind sukurtame pastate.

„Neabejojame projekto sėkme, nes dirbsime su „Lords LB Asset Management“, kurią laikome viena geriausių projektų vystymo ir investicijų valdymo bendrovių Baltijos šalyse. Tai, jog viešbutis įsikurs D. Libeskind sukurtame pastate mums yra unikali patirtis ir didelė garbė“, – pabrėžė D. Jenkins.
„Pasirašėme viešbučio valdymo sutartį, pagal kurią „Radisson RED“ valdys „Carlson Rezidor Hotel Group“ – viena didžiausių viešbučių tinklus valdančių bendrovių pasaulyje. Investicijos į visą multifunkcinį kompleksą sieks apie 40 mln. eurų“, – sakė „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas Marius Žemaitis.

Be naujo viešbučio, multifunkciniame komplekse įsikurs tūkstančio darbo vietų verslo centras, šalia bus įrengta viešoji erdvė vilniečiams ir miesto svečiams. Planuojama, kad bendras pastato plotas sudarys apie 20.000 kv. m.

 

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest