Apie „Verslas naujai“ knygą

Pirmą kartą skaitytojams leidžiama pamatyti didžiausią inovacijų centrą, Silicio slėnį, lietuvio akimis, čia įsteigusio pirmąją lietuvišką kompaniją.

Knygoje šmaikščiai ir nuotaikingai kalbama apie verslą ir jo užkulisius, čia gausu patarimų nuo ko pradėti verslą ir kaip jį sėkmingai vystyti. Pasitelkdamas pavyzdžius iš kasdienės patirties I.Laurs vaizdžiai iliustruoja naujųjų verslų prigimtį, ne tik supažindina skaitytojus su investicijomis bei opcionais, bet ir leidžia iš itin arti susipažinti su tokiomis didžiausiomis ir sėkmingiausiomis pasaulio kompanijomis kaip „Facebook“, „Google“ ar „Microsoft“.

Atsisiųsti el.knygos nemokamą versiją.

Autorius

authorVienas žymiausių šių dienų Lietuvos verslininkų, investuotojas ir „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laurs už pasiekimus versle sulaukė tarptautinio pripažinimo ir daugybės prestižinių apdovanojimų. Europos verslo laikraščių asociacija Ilją išrinko Europos metų vadovu, „Wall Street Journal“ įtraukė į „25 Ryškiausių Europos technologijų lyderių“ sąrašą. Pasaulio ekonomikos forume Davose jis gavo „Technologijų pionieriaus“ apdovanojimą, žurnalas „Time“ lietuvį pripažino vieną iš dešimties, kuris pakeis žmonijos ateitį.Dėl savo išskirtinio požiūrio į verslą ir technologijas Ilja Laurs specialistų ir žiniasklaidos vadinamas technologijų vizionoeriumi. Jis nuolat cituojamas „Wall Street Journal“, „Forbes“, CNN, CNC, BBC, Bloomberg ir kitose pasaulinės žiniasklaidos priemonėse. Nuolat skaito pranešimus didžiausiose telekomunikacijų konferencijose bei Harvardo, Stenfordo, Berkley ir kituose žinomiausiuose pasaulio universitetuose.

Ilja Laurs yra aistringas 3D fotografas ir kietiems pažįstamas tiesiog kaip populiaraus fotoblogo „GeoGlance.com“ autorius.

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest