„TransferGo“ startuolis užsitikrino 2,5 mln. dolerių investiciją

Startuolis, sparčiai augęs nuo pat jo įkūrimo 2013-aisiais metais, džiaugiasi didėjančiu klientų skaičiumi (net apie 20 proc. per mėnesį) ir 2.5 mln. investicija.

Kompanija „TransferGo“ sukūrė piniginių perlaidų tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės alternatyvą bankams. Lietuvių įsteigta kompanija siūlo patogesnį, pigesnį ir greitesnį pinigų pervedimą nei įvairūs bankai ar kitos finansinių paslaugų įmonės.

Startuolis užsitikrino 2,5 mln. dolerių pradinių investicijų paketą, pastarajam vadovauja buvęs „Apax Partners“ investuotojas Markas Ransfordas, buvęs „Kinnevik“ investuotojas Voria Fattahi, buvęs „Travelex“ generalinis direktorius Clive`as Kahnas ir buvęs „Exponent“ partneris Richardas Tudoras.

Įmonė praplėtė savo paslaugų geografines ribas ir įtraukė gavėjus Australijoje, Izraelyje, Pietų Afrikos Respublikoje ir Kanadoje. Šios šalys papildė 39 valstybių sąrašą, kuriame be kitų šalių yra Didžioji Britanija, Airija, Ispanija, Lenkija, Austrija, Rumunija, Kipras, Šveicarija, Estija, Lietuva ir Jungtinės Valstijos.

Level39.co inf.

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest