Technologinio startuolio kūrėja Aistė: „Konkurencija man nebaisi“

Paskutiniais studijų metų universitete sukūrusi „Patirčių šalmą“ Aistė Noreikaitė tuo metu dar negalvojo, kad šis produktas sulauks tiek susidomėjimo. Technologijų startuolį  sukūrusi mergina tiki savo idėja ir yra pasiruošusi ją pristatyti visam pasauliui.

Sukūrus „The Experience Helmet“ ir pristačius jį žmonėms, Aistė sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Produktas sulaukė daug tarptautinio susidomėjimo parodų metu, o vieno pristatymo metu Aistė sulaukė ir vieno pažįstamojo pasiūlymo kurti startuolį – patobulinti prototipą ir jį pristatyti pasauliui.

„Startuolio idėja kilo šių metų sausio mėnesį, kuomet vienas pažįstamas – Paulius Kamblevičius, pamatė komercinę perspektyvą mano sukurtame patirčių šalme. O mane suintrigavo startuolio gyvenimo būdas, darbo grafikas, susitikimas su įvairiais žmonėmis ir nuolatinis mokymasis. Tačiau didžiausias privalumas man buvo darbas su naujausiomis technologijomis“,  –  teigia pašnekovė.

„Investors day Vilnius 2016“ buvo pirmasis renginys, kuriame pristatytas jau turimas praėjusio projekto prototipas. Renginys suteikė progą pabendrauti su investuotojais bei kitais startuolių kūrėjais. „Bendradarbiaujame su verslo inkubatoriumi „Ktu Startup Space“ bei kompiuterinių žaidimų kūrėjais „Sneaky Box“.“

Nors kol kas rinkoje konkurentų nėra ir panašus prietaisas iki šiol nesukurtas, Aistė neslepia, kad startuolio vizija – užkariauti pasaulį ir matyti, kaip  sukurtas produktas paverčia žmones laimingais.

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest