Startuoliams šventinis laikotarpis – pats darbymetis

Nesustabdomai artėja didžiosios metų šventės, o su jomis ir Kalėdų karštligės atributai – organizacijos vakarėliai, dovanos kolegoms, verslo partneriams. Apie linksmiausių metų švenčių tradicijas maloniai sutiko papasakoti „eProtai“ komandos lyderis Arūnas Balvočius, „Solid education“ direktorius ir įkūrėjas Paulius Paškevičius ir „Sviestas sviestuotas“ lyderė Dovilė Stonė.

Kokios Kalėdų tradicijos yra susiformavusios Jūsų komandoje?

A.Balvočius: Kadangi komanda organizuoja renginius, veda Kalėdines viktorinas, mums šis šventinis laikotarpis būna pats darbymetis. Visgi, kiekvienais metais stengiamės ištrūkti į gamtą, aplankyti įdomias vietas Lietuvoje ir išbandyti naujas pramogas.
P.Paškevičius: Dažniausiai komanda organizuoja įkūrėjams renginį. Jau antrus metus, iš eilės, dėstytojai atvažiuoja į Kauną ir visi drauge važiuojame į žiemos parką ( ang.„Snow arena“), Druskininkuose. Visi komandos nariai mėgsta ekstremalų sportą, mėgsta čiuožinėti. Todėl Kalėdos su sniegu visiems skamba viliojančiai.
Dovanėlės yra direktoriaus atsakomybė. Todėl visada stengiuosi padovanoti kažką praktiško, ką bus galima pritaikyti per ateinančius metus.“
Dovilė Stonė: Mūsų komanda susideda iš dviejų žmonių: manęs ir bičiulės Mildos. Kadangi mūsų riešutų sviestą žmonės labai noriai dovanoja įvairiomis progomis, prieškalėdinis laikotarpis mums yra pats darbymetis. Tačiau net ir daug plušant sviestinėje, neįmanoma neužsikrėsti Kalėdine nuotaika. Tada savaime ir pradedame kalėdiškai elgtis: mainytis dovanėlėmis, maišais valgyti mandarinus, deginti žvakes ir pan.

Kokių staigmenų gali tikėtis klientai ir verslo partneriai?

A.Balvočius: Per kiekvieną organizuojamą vakarėlį stengiamės klientus nustebinti netikėtomis smulkmenomis ir staigmenomis.
P.Paškevičius: Artėjant kalėdoms surengiame konkursą savo mokiniams, kurio metu jie turi sukurti mobiliesiems įrenginiams skirtą žaidimą. Laimėjusi komanda gauna plančetinį kompiuterį arba mobilų įrenginį. O visos komandos, kurias sudaro po penkis mokinius iš penkių miestų turi galimybę dalyvauti hakatone vis kitame Lietuvos mieste. Šiemet, hakatonas vyks Lazdijuose. Tokiuose renginiuose komandos turi progą susivienyti.
D.Stonė: Švenčių proga būtinai pasveikiname savo partnerius ir padėkojame jiems už bendradarbiavimą. Klientus prieš šventes stengiamės pamaloninti atvirukais, padėkomis ir, svarbiausia, operatyviu aptarnavimu, kuris šiuo laikotarpiu visiems labai aktualus. Taip pat labai didžiuojamės savo šventiniu produktu – Kalėdiniu anakardžių sviestu. Žmonės visus metus jo laukia! Mes irgi labai laukiam: tobuliname jo receptūrą, kuriame etikečių dizainą.

Kokios kalėdos buvo pačios įsimintiniausios?

A.Balvočius: Pernai šventinę nuotaiką labai pakėlė „ePROTAI“ projekto laimėjimas „BZN Start“ startuoliams organizuotame konkurse. O vieno renginio metu, gana netikėtai, dovanų iš klientų gauta didžiulė gyva eglė.
P.Paškevičius: Pernai metais mes po švenčių buvome nuvažiavę į Austrijoje vykusį žaidimų kūrėjų konkursą. Labai norisi su visa komanda nuskristi į vieną vietą ir praleisti ilgesnį laiką kartu. Todėl šiemet darbuotojai, Austrijoje, praleis savaitę su žaidimų kūrėjais iš visos Europos. Labai tikimės, kad pavyks susiburti su dar keliomis, panašią veiklą vykdančiomis įmonėmis ir Kalėdas praleisti kartu. Pabendrauti ir pasisemti patirties vieniems iš kitų. Tai tas didelis dalykas, kurio labai norime ateityje.
D.Stonė: Turbūt, pirmosios mūsų, kaip startuolio, Kalėdos buvo pačios įsimintiniausios. Jas visada prisimename su šypsena. Dar nežinojome, ką reiškia kalėdinis bumas, apie kurį visi verslininkai taip kalba. Dirbome dienomis ir naktimis, kad tik suspėtume visiems paruošti dovanėles, bet jautėmės nuostabiai.

Agnietė Vilkišienė

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest