LOGIN keičia koncepciją – technologijų ir inovacijų festivalis vyks Vilniaus miesto centre

Vienuoliktus metus technologijų ir inovacijų gerbėjus idėjomis „maitinantis“ LOGIN festivalis išaugo ne tik projekto rėmus, bet ir renginio erdves – kitų metų gegužę visas veiksmas persikels į sostinės centrą. Skirtingose miesto erdvėse jau planuojami tradiciniai renginiai, o technologijų profesionalams šiemet paruošti atskiri bilietai.

„Šie metai mums tikras iššūkis, nes LOGIN verčiasi 180 laipsnių kampu – iš parodų ir kongresų centro „Litexpo“ keliasi į Vilniaus miesto centrą. Festivalis vienija inovatyvius, šiuolaikiškus žmones, tad ir erdvės, kuriose vyksta LOGIN renginiai, turi būti ten, kur verda miesto gyvenimas bei sklando įkvepiančios idėjos. Planuojame, kad kasmetiniai renginiai gegužės 25-26 dienomis atras savo vietą miesto viešbučių, Lietuvos mokslų akademijos, „Vaidilos“ teatro, Vilniaus Mažojo teatro, Kongresų rūmų, Lietuvos nacionalinio dramos teatro, kino teatro „Pasaka“ bei kitose erdvėse. Festivalis bus dinamiškas, nenuspėjamas ir pažadame – įdomus“, – sako LOGIN direktorė Ieva Dirvonskaitė.

Pasak jos, dar viena 2017 m.  naujovė – bilietai profesionalams, kurie ne tik atvers duris į visus LOGIN renginius bei uždaromąjį LOGOUT vakarėlį, bet ir leis patekti į uždarus ryšių mezgimo, konsultacijų bei įdomių pažinčių vakarus.

Technologijų ir inovacijų festivalį, kaip ir kasmet, vainikuos lietuviškaisiais „Oskarais“ vadinami „Lietuvos interneto apdovanojimai“, kurių metu bus įvertinti šių metų geriausi veikėjai internete bei įmonės ar šalies interneto kultūros raidą labiausiai paveikę projektai ir judėjimai.

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest