Kviečia pristatyti savo idėją ir laimėti kelionę į Europos startuolių sostinę!
Galimybė, turintiems išskirtinių idėjų! Tarptautiniame konkurse „Electrolux Ideas Lab 2016“ kviečiami dalyvauti visi, sulaukę 18 metų ir turintys idėjų, kaip paskatinti žmones visame pasaulyje mėgautis sveikesniu ir tvaresniu maisto gaminimu namuose.
Nugalėtojui atiteks 10 000 Eur piniginis prizas ir tik kartą gyvenime pasitaikanti galimybė – net 5 dienas praleisti vienoje iš Europos startuolių sostinių Stokholme, kur laimėtojo idėjai bus suteiktos visos sąlygos būti pastūmėtai į tolesnį įgyvendinimo etapą.
„Electrolux“ rinkodaros skyriaus vadovės MaryKai Kopf nuomone, geriausios idėjos nebūtinai turi gimti laboratorijose, galbūt jos jau egzistuoja mamų, tėčių, maisto tinklaraštininkų, virtuvės šefų – kiekvieno iš mūsų mintyse. Ši tarptautinė platforma skirta suaktyvinti vartotojų sąmonę, paskatinti žvelgti į priekį ir mąstyti apie mūsų ateitį.
Anot VšĮ „Versli Lietuva“ atstovo Ugniaus Zasimausko, tokie prestižiniai konkursai motyvuoja veikti ir siekti geriausio rezultato, atsiskleisti ieškant originalių būdų opioms visuomenės problemoms spręsti. Patekusiesiems į tolesnius etapus galimybė pristatyti savo idėjas visam pasauliui suteikia pasitikėjimo, o geriausiesiems – garantuoja viešumą ir tarptautinių kompanijų dėmesį.
U. Zasimauskas pastebi, kad lietuviai yra sėkmingai įsibėgėjantys startuoliai, o kai kurie – pasaulyje jau nemažai nuveikę kitų labui: lietuvių inovacijos išpopuliarėjo Stambule, Delyje, Berlyne, Niujorke, Paryžiuje ir kitose pasaulio šalyse. „Tai yra puikus įrodymas, kad tarptautinį verslą galima sukurti ir Lietuvoje, o juk viskas prasideda nuo idėjos“, – kalbėjo U. Zasimauskas.
Registruokitės jau dabar „Electrolux Ideas Lab 2016“ svetainėje www.electroluxideaslab.com ir pirmieji gaukite visą informaciją dar likus savaitei iki konkurso pradžios – rugpjūčio 15 d.

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest