Jau pirmadienį pirmą kartą Lietuvoje startuoja „Inovacijų savaitė 2016“!

Kas vyks? Daugiau nei 50 renginių Vilniuje ir Kaune, galybė pažinčių su išradėjais, mokslininkais, verslininkais ir galimybė prisiliesti prie ateities – pačių naujausių ir įdomiausių išradimų Lietuvoje.

Ką pamatysite? 3D spausdintuvu iškepti blynai, robotai, žmogaus smegenų tyrimų paslaptys, genų redagavimo žirklės, elektromobilis, paveikslais virstantis balsas, išmanusis žvejybos sonaras ir daugybė kitų įdomybių. Duris visuomenei atvers inovatyviausios įmonės, mokslo centrai, vyks galybė diskusijų, parodų, konferencijų ir kitų renginių.

Kur? Visa tai jums pristatysime trumpoje spaudos konferencijoje, kuri vyks rugsėjo 26 d. 11.30 val. VGTU „Linkmenų fabrike“ (Linkmenų g. 28, Vilnius) – ten, kur gimsta idėjos.

Ūkio viceministras Marius Skarupskas papasakos apie „Inovacijų savaitės 2016“ idėją, svarbiausias tendencijas inovacijų srityje bei mūsų šalies įvertinimus.
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktorius Kęstutis Šetkus pasidalins skaičiais, kiek inovacijų sukuriama Lietuvoje ir kaip padedama joms gimti.
Balso paveikslų kūrėja Rūta Mickienė atskleis, kaip kyla idėjos ir kaip sekasi jas įgyvendinti.

Čia pat galėsite išbandyti elektrinį paspirtuką, elektrinę riedlentę, apžiūrėti elektromobilį ir pabendrauti su šių ir dar daugybės kitų išradimų kūrėjais.

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest