VN-logo-final-1Verslo pasaulis kasdien kinta, jau žinomas strategijas keičia kitos. „Verslas naujai“ portalas sukurtas tam, kad aktualiausia verslo informacija jus pasiektų ir būtų naudinga ne tik siekiant tikslo – sukurti naują verslą, bet ir sužinoti, kaip sėkmingai konkuruoti šiandienos rinkose.

„Nextury Ventures“ įkūrėjas Ilja Laurs: „Norime prisidėti prie verslo bendruomenės kūrimo, mūsų misija – švietėjiška, vienas pagrindinių internetinės svetainės tikslų – atsakyti į aktualiausius klausimus, informaciją pateikti aiškiai, suprantamai ir įdomiai“.

„Nextury Ventures“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas: „Informacija apie verslo kūrimo pradžią ir realūs pavyzdžiai visuomenei tikrai bus įdomu ir naudinga“.

„Verslas naujai“ vyr. redaktorė Dovilė Joneliūnienė: „Mūsų tikslas –  teikti specializuotą, analitišką informaciją ir skatinti talentingus žmones realizuoti savo idėjas, tikimės, kad informacinė sklaida duos naudos įmonėms, steigėjams, darbuotojams ir visai visuomenei, besidominčiai verslo kūrimu, plėtra ir aktualijomis“.

Verslas naujai siekia rašyti ir publikuoti tik patikrintą ir patikimą informaciją, tačiau už pranešimų spaudai turinį neatsako.

Verslas naujai nespausdina reklaminių straipsnių

Už skaitytojų komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako jų autoriai, kurie už šmeižikiškus, viešųjų ar privačių asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Parašykite savo komentarą

Pasidalinkite su draugais
  • linkedin
  • gplus
  • pinterest